Bir Avuç Dua

Vicdani duyguları son derece gelişmiş olan halkımızın gayreti ve kurumlarımızın desteğini de alarak Manavgat Kaymakamlığı ile iş birliği içinde yürüttüğümüz “BİR AVUÇ DUA” plastik kapak toplama projesi sayesinde ihtiyaç sahibi özel insanlarımıza ve depremden etkilenen vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye temin ediyoruz.

Projenin plastik kapak toplama bölümü DEKAFOK Bilgi ve Gözlem Merkezi’ndeki plastik kapak toplama havuzunda yapılırken ihtiyaç sahiplerini belirleme ve tekerlekli sandalye tedariği bölümü Manavgat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sizler de DEKAFOK Bilgi ve Gözlem Merkezi’ne evlerinizde, iş yerlerinizde, sokakta, sahilde veya istediğiniz her yerde topladığınız plastik kapakları getirerek ihtiyaç sahibi özel insanlarımıza destek olabilirsiniz.

Adres: Sorgun Mahallesi, Boğaz Çardaklar Mevkii, Manavgat/ANTALYA

Bu web sitesi Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla DEKAFOK Kıyı Koruma Derneği’ne aittir ve AB’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.